tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 28.11.2022, 10:23   #6267
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Thumbs up Re: TV serije

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko ja vidim pada sve vise...


Za sada mi je zanimljiva samo se nadam da ce imati poentu i da nece previse vucarati sa misterijom...


Dark mi je bio odlican do negde sredine druge sezone i onda me je nesto uzasno smorila, cini mi se da su poceli previse da vrte i da preplicu, plus sto se cekalo godinu dana po sezoni i batalio...Mozda opet odgledam jedan dan.
ODLICNA Je!!!

Treba imati u vidu najavnu shpicu, ako se odlicno obrati paznja, primjetit ce se slichna istovetnost sa najavnim shpicama serija American Gods i Foundation. Sto osigurava za sebe dobru zabavu ali i mozgalicu.Pogotovu za osobe,bivse igrace video igara koji su nalazili izazov u avanturama pomjesanim sa mozgalicama.

Preporuka!!!


Andor je zavrsen i sad mozemo ocekivati da ce sezone ici u smjeru filma.
Dok se ne zasite "muzenjem medija" i ne naprave konacni kraj.

Takodje je zavrsena sezona Walking Dead. Na samom zavrsetku dobijamo informaciju racvanja-shirenja ove franchize u dvije serije. Jedna serija je kao sto znate sa Negan i Megan a druga sa povratkom Rick-a. Ova serija ce se voditi objasnjavanjem "gdje,shta i zasto" je Rick "bio na poslovnom putu"?!!
Sto mi je mnogo vise zanimljivije od prvospomenutog.

Naravno, kasnije ce scenaristi ovo dvoje ponovo stopiti u jednu cjelinu,sto je za ocekivati.Samo bog zna poslije koliko vremena.

Zna li se sta za Mandoloriana??
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke