tema: Doom 4
Prikaz jedne poruke
Stara 14.2.2018, 0:50   #517
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Doom 4

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Ma Doom 1 i 2 su čista ozbiljnost, ništa cartoony tamo nema. (:

Nego, reci pošteno da li si uopšte probao Doom 4?
Druze ja sam uzeo i presao Doom 4 drugog meseca kad je izasao Vidi daleko da su Doom 1 i 2 ozbiljnost vec je poenta u efektu koji su imali kad su izasli a to je da ti se (izvinjavam se na izrazu) go*vno smrzne dok igras znaci grafika,zvuk celokupna atmosvera dok sad u Doom 4 imam cartoony pinky demona koji je vise cutesy nego horor plus sto je sam gameplay mnogo dosadan meni licno,prvih par sati je smorina u PM.
Sta reci kad sam vise uzivao u Brutal Doom_u nego u Doom 4

Mislim naravno pricam svoj utisak, sad tebi ako se svideo super za tebe uzivaj


Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
Jao što volim te ,,puritance'' (ne mislim konkretno na c64) kao - sve što se igralo pre n godina su igre, sad je sve smeće
Iskren da budem ja spadam u tu kategoriju, zadnjih da kazem deset godina mozda mi se 5-6 igara bas svidelo dok ranije sam bio non stop svorc koliko sam igara kupovao

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Kad se čoveku sviđa Doom 3 onda stvarno nema mnogo prava da kritikuje na bilo koji način novi Doom..
Doom 3 je imao akcenat na prici (nije bog zna sta) koja je napredak u odnosu na Doom 1 i 2 takodje grafika i horor atmosvera su bili veoma velik napredak o odnosu na 1 i 2, sad jeste gameplay malo promenjen na hodnike sunjanje etc sto meni nije smetalo cak mi je i bilo zanimljivije da se sunjam nego da malo malo pa naletim na 50 demona koji bleje na random lokacijama bog te pitaj zasto .

Stvar koju ne mogu da razumem je to po svaku cenu Doom 4 izasao i odmah je DO JAJA? Zar nije poenta da se nastavak\remake drzi osnove originalne igre samo naravno da bude unapredjen ili eventualno izmenjen al da se i dalje drzi onoga zbog cega smo ustvari i voleli da igramo original?
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke