Prikaz jedne poruke
Stara 12.11.2005, 23:06   #12
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Najgori i najbolji filmovi po igrama

Citat:
Kao prvo prica uopste nije ispostovana, jer od kad su to Scorpion i Sub-Zero, Shang Tsung-ove sluge?
Nisam ni rekao da je ispoštovana, već da je dobra, lepo uklopljena.Ipak kada praviš film po igri (ili knjizi) moraš da napraviš neke ustupke.E sad, posao režisera je da tim ustupcima ne pokvare film.Mislim da je Pol Anderson uspeo u tome.
Citat:
Kao drugo, nema ni reci o Kung-Lao-u i predistorijatu Mortal Kombata.
Kako nema ? Rayden je pominjao Kung Lao-a u jednom od izlaganja, a kasnije je snimljen i prequel (ne znam kako bih ovo preveo na naš jezik, ali suprotno od nastavak ) gde je Kung Lao glavni lik http://www.imdb.com/title/tt0170982/
Citat:
Kao trece turnira ovde ni nema, vec se likovi bore po jazbinama.
Pa to je jedan od ustupaka koji se čine kada se pravi film.Mislim, na šta bi to ličilo kada bi se cela radnja svela na to da se svako bori sa svakim na jednom običnom turniru.To bi više ličilo na neki sportski prenos.
Citat:
Dobro, nije bas da nisam uzivao kad sam ga gledao, ali pravom fanu ponekad bas zasmetaju neke svari kojih nema, a za koje je(sam) siguran da bi samo obogatile isti, a ne narusile strukturu filma.
U tome i jeste problem.Fanovima je teško udovoljiti kada se pravi film po njihovom omiljenom delu, jer oni već imaju neku sliku kako to treba da izgleda i svako odstupanje u filmu im se čini kao izdaja.Recimo, po raznim forumima su fanovi Tolina popljuvali film LOTR i izražavali želju da prekolju Pitera Džeksona, a meni se film baš dopao.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke