Prikaz jedne poruke
Stara 13.11.2005, 0:06   #14
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Najgori i najbolji filmovi po igrama

IV odgovor:

E u tome i jeste stvar.
Vidi, radi se o tome da se pravi fanovi i ne bune mnogo, onda kada se ne ispostuje deo price, koja inace nije ni bitna za same fanove.
Radi se o tome da se fanovi ljute onda, kada je deo price koji je odlican, preskoci sa opravdanjem da je to film i da u njemu ne moze sve da stane.
Mortal Kombat sam objasnio.
Evo ti primer o Tolkinu.
Rekao si da bi neki na Pitera preklali, e pa ja bih te tamnicu stavio.
Piter je odradio dobar posao, ali problem je opet u detaljima, i da je njih ispravio, film bi bio savrsen.
Ali, ajde, dokazi ti reziseru.
Prvo ovako, slazem se sto u filmu nije bilo Toma Bombandila, recimo da se slazem u tome sto je bitka kod helmovog ponora bila drugacije zavrsena, i cak cu i to reci da im oprastam sto Aragorn (sa onim govorom) na kraju podseca na Mela Gibsona u Bravehartu.
Sta im ne oprastam:
Kako kuzma rece (i tu ga potpuno podrzavam), Gandalfov lik je potpuno neuverljiv (opet, na stranu to sto je gay), Arven potpuno u filmu potiskuje Glorfindela, ali ono sto im definitivno ne oprastam to su pateticne sekvence u kojima hobiti zale za Gandalfom, Aragorn se ljubi sa Arven (gde mu ona kaze :"Why do you fear of your past", mrs seljanko, on da se plasi proslosti, on koji je kralj gondora), i gde na kraju na krevet hobiti skacu jedno pola sata.
Uh... prsti me zabolese od silnog kucanja.
A i mora da idem...
Pozdrav.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke