Prikaz jedne poruke
Stara 13.11.2005, 1:35   #15
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Najgori i najbolji filmovi po igrama

Vidi, kada se pravi komercijalni film po nekom delu, on se ne pravi samo za fanove, već za šire narodne mase, kako bi se isti isplatio.A druga stvar, da okupiš sad 50 fanova nekog dela, dobio bi 50 različitih vizija kako bi film po tom delu trebalo da izgleda.Režiser jedino može da potrudi, da ne razočara previše fanove, a da u isto vreme film bude dopadljiv širokom krugu ljudi (mislim kome bi osim okorelim fanovima bilo interesantno da gleda kako se rodio Scorpion ).Mislim da je Pol Anderson u tome uspeo, jer i sam kažeš da si uživao u filmu, iako ti se ne sviđaju neki njegovi DELOVI.Isto tako će i ostali fanovi uživati u filmu, iako im se možda neki drugi delovi istog neće svideti.prema tome, film je uspeo.Jedini način da fan nekog dela bude apsolutno zadovoljan filmom koji je snimljen po istom, jeste da ga sam snimi.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke