Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2006, 22:21   #20
Mean_Machine
Veteran
 
Član od: 21.1.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.037
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 49 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Thermaltake Matrix VX VD3000SWA

Citat:
Garson kaže:
Najbolja? Malo sutra. Shta tu ima specijalno?Obicna debela limcina.Na mom starom Eurocase kucishtu od 30e je lim bio malo tanji.Uostalom, danas su najskuplja kucishta od aluminijuma.
Nisam nikad rekao da CM ne valja.
Predloge sam izneo, ako ti se Chenbro ne svidja uzmi neki CM Centurion+LC Power 550W, uklopice se u 140e.
A odakle se dovozi taj Eurocase? Iz Ceske pitao bih te ja koliko bi kostao da se potice iz Kine. Glavni razlog gomile pero lakih kucista (jeftina i skupa) je smanjenje tezine pri transportu. Do pre koju godinu su svi hvalili teska kucista( a Chieftec je jedini ostao teska kategorija) a sada svi pricaju da je prava stvar aluminijum jer ces svoj desktop stalno da vucaras sa sobom kako da ne.

Ma ne kupujem ja. Ja sam zadovoljan sa Frontier Bladom.

Inace Eurocase ML-5410 jeste best buy.Kosta malo vise od 20evra bez napajanja. Lim je 0,8mm deblji nego kod mnogih drugih.
Centurion nema dvanesticu napred ili gresim isto mislim da ni Chenbro Bomb je nema. Chieftec Dragon ima mogucnost dvanestice napred i pozadi.
Sto se tice CM citao sam da se ljudi zale na kvalitet plastike kod nekih kucista valjda pukli drzaci za kartice ili nesto slicno uglavnom je u pitanju plastika unutar kucista.
Mean_Machine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke