Prikaz jedne poruke
Stara 15.12.2020, 17:47   #2688
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Dobro i? Sta ti nije jasno onda u mom komentaru, pa lepo sam napisao da ovo nije videlo RPGa, u smislu da je daleko od pravog RPGa kakvog su najavljivali btw, time imam potpuno pravo i slobodu da to kritikujem. Ponavljam, ovo je RPG taman toliko koliko su i Horizon Zero Dawn, Assassin's Creed Valhala i slicne igre. Ali, dobro ne zelim da se vise raspravljam oko toga, jasno sam iskazao stav.

Nije nikakvo nipodastavanje, nego je iskrena misao i kritika. To sto ti to karakteris kao glupiranje dovoljno govori ko ove koga nipodastava i namerno spusta i to na licnom nivou.

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Sta je uopste "egal RPG"? Verovatno bi 100 ljudi imalo 100 razlicitih kriterijuma.
Verovatno, prema tome dozvoli da neko iznese drugaciji stav bez omalovazavanja i vredjanja.

Citat:
Zli Zoe kaže: Pregled poruke
Iako si mu se inicijalno "nasmejao" ovim si potvrdio ono sto je i on govorio.
Upravo to, lik dozivljava kritiku prema nekoj igri kao da da ga je neko licno isprozivao. Tacno mogu da prepoznam ovde ljude koji se na sve nacine trude da ublaze pad, da stvore neku iluziju da je sve ok - nothing to see here meme. Ok. zivite u iluziji, sigurno cete biti zadovoljniji i srecniji.

Poslednja ispravka: Vlajk@ (15.12.2020 u 17:57)
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke