Prikaz jedne poruke
Stara 19.2.2021, 18:17   #30
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Slažem se sa todosom. Mene recimo ne interesuje fotografija, ali tek me ne interesuje trotinet na baterije na par lista. Mislim, ne znam ko je ciljana demografija. Recimo, iako trenutno se ne bavim arduinom i sličnim projektima, tako nešto je pun pogodak za SK, tu mu je mesto. Ova elektricna vozila mi deluju baš kao da se rade recenzije da bi se članovi redakcije igrali sa skupim igračkama.

Možda grešim, ali mislim da bar 75 % čitalaca ne interesuje opis svakog sokoćala na baterije koje može da se nađe u Srbiji, pre će pročitati jedan tekst u 6 meseci o generalnom napretku u toj oblasti. I preostali će verovatno tražiti neki časopis uže vezan za vozila ako ih to više interesuje (bar njih ima). To je jedan od razloga što više ne jurim 1. u mesecu na trafiku, a i sve ređe uopšte pokupim SK. To i neke polupečene kolumne, testovi toliko površni da mi se na dve strane ne kaže gotovo ništa, recenzije programa koji kao da ih radi neko ko se tek susreće sa njim... I povrh svega toga, snarky komentari pojedinih članova redakcije na račun čitalaca (veoma neprofesionalno).

Možda postajem matoro džangrizalo, ali ponekad jedino zbog čega kupim SK su opisi igara, čisto da vidim random naslove ps ako me zainteresuje nešto da potražim po YT gameplay i odlučim hocu li da pazarim.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku makiem na korisnoj poruci:
igor7 (20.2.2021), mvasic (19.2.2021), Oggy (19.2.2021), todos (19.2.2021), ZoNi (19.2.2021)