Prikaz jedne poruke
Stara 17.3.2022, 12:24   #27
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 349
Zahvaljeno 181 puta na 119 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 3/2022

Mene malo zeza predstavljanje broja... dobijam sms kada novi broj stigne na kiosk i pokupim ga u narednih 15minuta,ali kad ga donesem kuci ne otpakujem ga sve dok ne budem posebno raspolozen da ga procitam sa uzivanjem i na miru,nekad to bude i posle 20.u mesecu I onda kad se pojavi video prelistavanje broja,toliko detaljno se prelista da prilikom citanja ne ostaje ama bas nikakvo iznenadjenje. Ne znam na koji nacin bi se to moglo resiti,jer mislim da taj video realno i vise utice na smanjivanje prodaje nego na povecanje... Evo recimo da nisam kupio broj i pogledam vase prelistavanje,ako me 80% stranica ne interesuje zasto bih kupio broj. Mislim ja sam redovan,ali verovatno ima mnogih koji bi ovako razmisljali.Ni sam ne znam kako bi se to moglo resiti... Ali jednostavno taj video previse ogoli casopis... licno sam se trudio da video gledam posle citanja casopisa,al nije ni to to,jer onda neke fore vise nisu aktuelne,u smislu komentarisanja i sl. Dal zarotirati i u pocetku meseca da idu vesti,a drugoj polovini prelistavanje broja (da zainteresuje i privuce jos nekog kupca),ili ostaviti ovako,ali ne davati casopis "na izvolite" ili ako smatrate da je i ovako ok i da sam ja samo jedinka,onda ostaviti ovako
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PinociO na korisnoj poruci:
pedjosav (17.3.2022)