Prikaz jedne poruke
Stara 8.5.2006, 2:07   #11
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Ajmo menadzeri!!!!

Ja sam stigao do poluginala kupa uefa sa vojvodinom, i osvojio titulu i kup za 7 sezona. Mada su preterali sa zvezdom i partizanom, prejaki su. Pobedim bajern kuci 3:2 a izgubim od zvezde skoro svaki put, partizan dobijem jos tu i tamo. Otprilike svaki igrac koga izbace iz under 19s u klasi Stankovica. A da ne govorimo o pocetku kada je Zigic za nijansu losiji od shevchenka. Jel jos neko primetio kako su ostrvski timovi nabudzeni? Kod mene za 7 sezona 6 puta je ligu sampiona osvojio engleski klub, a ne retko igraju i 2-3 engleska kluba u polufinalu. A vrhunac je bio sezona 2010/11 kada su u polufinalu igrali manchester, chelsea, celtic i rangers... Barsa i juve mozda dvaput stigli do polufinala, jedino je milan bio jos tu i tamo prisutan.

Jos jedna zamerka je kako mladi igraci brzo postaju zvezde. Dovedem golmana iz under 19s i brani pola sezone i izjavi kako osecao da je postigao sve sto moze u vojvodini i hoce u veci klub. Dalje, svaki drugi igrac se buni sto ne igra stalno u prvom timu. Meni se javljaju neki klinci od 20 godina koji videli prvu ligu nijednom nisu a vec hoce da budu standardni. Uopste ih ne dotice to sto su losi, ili sto na toj poziciji imam reprezentativca ili nesto slicno. Non-stop iskacu poruke tog tipa pa me stvarno smaraju.

Najveca zamerka su ugovori. Igrac odigra nekoliko meceva dobro (a pre toga nije ima nijedan za prvi tim) i za sledeci potpis trazi recimo 12000 evra nedeljno a dotle je imao 450. Plus moras da im ponudis znatno vise nego sto oni trazi. Kaze ti da hoce platu 6000 evra ali ce je odbiti. Moras da das vise od 20-30 vise da bi potpisali. I onda problem prodaje igraca. Odbijaju svaku ponudu. Vukelja je odbio bar jedno 40-ak ponuda italijanskih, spanskih i nemackih prvoligasa, da bi na kraju otisao na free transfer pa onda potpisao za spansku Terrasu
Da ne duzim sad, nije los menadzer ali ovo su bas brljotine...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke