Prikaz jedne poruke
Stara 23.10.2007, 0:46   #91
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Konzolaske igre: da ili ne

Videcu za ove koji su protiv konzola da li ce da se zale kada naredne godine u SK osvane opis GTA IV. Mozda budu hteli da chekaju opis kad igra izadje za PC. Da li ce da se bune za Mass Effect, Fable 2, Final Fantasy XIII, Gran Turismo 5, Project Gotham Racing 4, Resident Evil 5, Silent Hill 5, Ninja Gaiden 2, Saint's Row 2, Kane & Lynch, Army of Two, Halo 3 (koji bi trebalo da bude u SK 11/2007) itd. Naravno, mozda pola ovih igara i ne budemo videli u SK, shto je i vrlo verovatno. Mnogi bi radije chitali opis nekog hiljadu puta prezvakanog i kloniranog RTS-a ili FPS-a nego npr. Metal Gear Solid 4. One 'neozbiljne' igre tipa Super Mario Galaxy, Ratchet & Clank, Dewy's Adventure, LittleBigPlanet, ne smem ni da pomenem. Da li ce u SK 11/2007 konacno izaci Metroid Prime 3? Ja znam da ne moramo imati igre za review kad i ovi na zapadu ali se ona pojavila josh krajem avgusta! Mozda smatraju da igra nije dovoljno dobra? Hmmm...i don't think so.
Nisam pristalica PC-ja ili konzola vec pristalica kvalitetnih igara. Ako nemash para da uzmesh neku od next-gen konzola (kao ja npr.) ne morash da se bunish shto se opisuju igre za sistem koji nisi u mogucnosti da priushtish. Da su igre trash, onda ok, ali ignorisati neke igrachke hitove samo zato shto su konzolashki naslovi... I ja kad sam davno u Bonusu chitao opise ps2 igara bilo je to 'kiselo grozdje', ali sam se makar igrachki obrazovao a ne samo da se u'vatim igara za PS1 pa to ili nishta. Da ne bude zabune bilo je u tom chasopisu i igara za PC, koji ja u to vreme nisam ni imao pa sam ih ipak 'gutao' i iznova i iznova ponovo chitao da bih ih igrao tek nakon duzeg vremena a ps2 sam nabavio tek pre 4 meseca. Svakim danom ce biti sve vishe i vishe igracha konzola jer su 2/3 konzole (n)ove generacije vec krekovane, shto povlachi i brdo igara sa prethodnih usled kompatibilnosti. Bice manji problem izdvojiti pochetni kapital za konzolu ali tako je bilo i sa ps2 koji se vec uveliko odomacio u nashim domovima u zadnjih godinu - dve (nazalost na zalasku karijere, ali jbg, Srbija).
M.C. je offline