Prikaz jedne poruke
Stara 3.2.2009, 1:22   #100
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2008. godine

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Salim se,bar ja
Meni se Fallout 3 svidio i da sam mu glas zajedno s GTA4 i PES 2009.Po meni su ovo fantasticne igre
Realno PES 2009 mi se svideo za razliku od onog smeca od 2008, mada i dalje hype oko prvog igranja PES 4 stoji Shto neko ne radi Option File-ove za njega, vec samo za 06, i dalje bih ga igrao ma da ima 8-bitnu imao je najbolji gameplay. ALI, nikad ne bih stavio neku sportsku simulaciju za igru godine. Zashto ? Zato shto su realno sve iste Mislim uporedi PES 2009 i ISS kec sa PS1, da li bi rekao da je sem grafike medju njima 10 godina razlike ? Ni ja... treba da se pojavi neshto bash revolucionarno da bih mislio da je bilo najbolje u godini shto se sporta tiche.

Inache mali offtopic u vezi PES 09. Jesi li primetio da ako igrash ligu, shto vishe odmachinjesh igrachi ti se retardiranije ponashaju (nevezano za fatigue), ispada im lopta (znash na shta mislim), svaka odbijena ide do AI-ja, vishe gubish duele u skoku itd ? E znachi zbog toga sam prestao da igram single player, isti simptom ko u 6-ici, na takav nachim da otezhaju igru... totalno razocharenje, mogli su vala i bolje da urade razliku AI-a na razl. tezhinama... a da je 1v1 sa nekim i dalje uber, to je tachno, pogotovo ako sedi do tebe i mozhesh da mu pomerish zadnjicu kad ga dobijash

Inache, nisam se shalio za pljuvanje, nemoj da raspem
Doomche je offline