Prikaz jedne poruke
Stara 20.2.2009, 1:59   #109
maska
Starosedelac
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Levo od Albukerkija pa pored ludnice
Poruke: 1.205
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 241 puta na 173 poruka
Talking Re: Najbolje igre 2008. godine

Citat:
DooMchE kaže: Pregled poruke
To da je PES dobar, nisam porekao. Ali to da je isti kao pre 10 godina, sem shto je malo (vrlo malo) promenjena fizika, i ubachena fancy grafika, ni ti to ne mozhesh da poreknesh

Shta mozhe da bude revolucionarno ?

Recimo neka fancy dinamichna kamera, drugachija skala koja meri jachinu udarca, skala koja meri koliko tachno i u koju stranu/visinu bi udarac ishao (pa bi se preciznost medju ocenama mnogo vishe vrednovala), veci izbor odbrambenih startova, i bolja koordinacija samog tima za razliku od sadashnje koja je jako losha (maximum 2-3 igracha se kontrolishu direktno u momentu, ne putem odbrambenih "taktika"), bolje odradjeni dinamichniji navijachi, sa sve bakljama i boljim zastavama i zastupljenost licenciranih pesama timova koje bi pevali tokom mecha, bolje odradjeni kriterijumi sudija (koji bi se mogli birati pre mecha), malo drugachije kontrole izvodjenja (ovo vec ne znam kako bih promenio, ali malo je monotono: X je dodavanje, Y je shut itd, pa ti kombinuj), malo manje skriptovan AI (ovo sam trebao prvo, i u sopstvenom i u kompjuterski kontrolisanom timu), greshke sudija (ovo bi bilo zanimljivo, ali vrlo dvosmisleno...), bolje odradjen trening i razvoj igracha - kao u menadzerima i josh dosta stavki kojih ja trenutno ne mogu da se setim Samo ovo da se ubaci, dobili bi dosta drugachiju igru. Jeste da bi ovo sa sobom povuklo igru od jedno 10gb, ali mislim da bi vredelo.
Kad sve saberes bice da si ti opisao Fifu a ne PES?
Glavna vrlina Pes ja jednostavan interfejs a zanimljiva i dinamicna igra
Sa druge strane ocigledno nisi igrao nikad fudbal pa ne znas da ipak oko jedne lopte trci 22 igraca. Ponekad se i odmaraju i neaktivni su itd.
Da ne duzim, kada bi sve ovo ubacili to bi vristalo na sve strane a to naravno onda nije fudbal!!!!
maska je offline