Prikaz jedne poruke
Stara 25.11.2009, 14:45   #109
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: F.E.A.R VS Quake 4

Ja ne znam kako vama fear lose optimizovan, moj brat je igrao na 1024x768 na low/medium detaljima na grafickoj nv6200, 512 DDR i 1.7Gh celeronu! I na tim detaljima grafika je bila fenomenalna i nije mu seckala. Ko zna kako si ti podesavao grafiku, tamo ima mali milion opcija za podesavanje grafike samo si trebao znati sta treba da ukljucis, sta da iskljucis. Igra uopste nije dosadna, to je prva igra te vrste koju sam ja igrao, pre nje nisam video nijednu slicnu tako da ne vidim kako moze da mi bude nesto takvo novo (za 2005 savrseno) dosadno. FEAR sam presao sve delove i svaki deo sam sa uzivanjem igrao bez obzira sto neki ocrnjuju expanzije i sto ne umeju da povezu pricu. Sto se horora tice, sasvim je dovoljna doza straha i paranoje u igrici, mrzim igre koje su prenatrpane zombijima i kojekakvim kripovima, al normalno ne smeta mi da ih odigram. Doom3 mi je dobra igra, al preterase ga sa hororom, iza svako ugla ti neko izleti, ne mozes jednu sekundu da uzmes vazduha da nastavis da igras. Znam da nije tema o doomu, al dajem primer igre spreteranom dozom straha iliti horora, kakogod. Tako da sve ukupnan utisak mi je da je fear odlicna igra, sa umerenom dozom "straha" i dobrom pricom i gameplayom, moj glas ide F.E.A.R. (First Encounter Assault Recon).
dacajak je offline