Prikaz jedne poruke
Stara 7.1.2010, 21:26   #41
Leshma
Član
 
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 106
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 35 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2009. godine

Na listi fali Machinarium. Onaj ko stvarno voli video igre zna zašto

Istu ste grešku napravili prošle godine kada ste zaboravili da ubacite King's Bounty.

Ne shvatam šta traže Dawn of War II i Wolfenstein na listi. Biti jednako kvalitetan ili bolji od prethodnika je jako bitna stvar kod video igara. Dawn of War II a posebno Wolfenstein su totalno podbacili po tom pitanju. DoWII je dobra igra, što se za Wolfenstein ne može reći. On je prosečan u najboljem slučaju.

To je bilo koliko toliko objektivno. Subjektivno ne kapiram ni prisustvo igre poput Prototypea, ali ajde Prototype je kao doneo nešto novo. Međutim, zabavnost ne sme biti jedini kriterijum pri ocenjivanju neke igre pošto je to potpuno subjektivan kriterijum. Jasno je meni da ljudi koji su sastavljali ovu listu nemaju više vremena za igranje kao nekad, da im je količina (sirove) zabave u minutu postala najbitniji kriterijum. Problem je što ste vodeći se tim kriterijumom mene a i gomilu drugih ljudi koji misle slično meni primorali da glasaju za Dragon Age iako ja to nisam želeo in the first place.
Leshma je offline