tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 14.8.2006, 3:47   #3
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
JANISKO kaže:
Ljudi pomozite!!!
Pre tri dana sam kupio orginal WoW!!!To znaci da imam free jedan mesec!
Kad sam instalirao igru isao sam na internet da upisem authentication key
Sve sam to uradi ali onda je trazi da platim pretplatu!Jako sam bio razocaran jer sam trebao da imam jedan mesec free!
STA TREBA DA RADIM???LjUDI POMOZITE!!!
da bi aktivirao taj free mjesec, moras platiti unaprijed jedan mjesec putem kreditne kartice (13 eura), ili da kupis game card (dodje nesto kao vaucer)-ogrebes i ukucas broj nakon kojeg dobijes dobijes dva mjeseca igranja (+ taj free mjesec) .Game card je negdje oko 27 eura...Pa vidi kako ti odgovara

A sto se tice WoW-a,konacno neko i ovakvu temu da pokrene-a da nije kukanje kako ovo ne valja u wowu, kako ono... Ja igram na Sunstrider serveru, Undead Rogue, i trenutno sam na maceve orijentisan, mada cu da promijenim po izlasku 1.12 patcha.Sunstrider server mi je preporucio drug iz Pg, i ima dosta nasih, pa me zanima na kojem serverima vi igrate, da gledam da napravim alt karaktera, i druzimo malo ...

Za moj ukus, WoW je najbolji mmorpg koji sam probao, i da se neke sitnice jos dorade bio bi definitivno besmrtan! Sumnjam da ce ga ijedan mmorpg u naredne 3-4 godine skinuti sa trona.
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke