tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 31.12.2010, 14:27   #10585
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Bacago kaže: Pregled poruke
Dakle, nisam bas zadovoljan. Grafika, animacija, etc. super uradjeno, nema se sta dodati. Ali, kvestovi, prica, ono sto me je u startu opcinilo...mnogo je blizz zakazao. Kao, kvestovi vode do "zavrsne" price vezane za neku oblast. Jest, ali kvestovi sami po sebi ne sadrze nista sto vec nismo vidjeli. Idi tamo ubi sve sto mrda i dodji nazad. E sad cemo mi, kad si ti tako za***** i ubio si 12 mobova, razvaliti sve ostale. Najbolja "prica" (kako se to da procitati po nekim forumima) u ekspanziji (dobro nam poznati arheolog) nije cak ni originalna. I da ne kazem skrnava. Pocev od "zi dzrmans" goblina pa dalje. No dobro. Izlevelovao sam. Digao profesije do kraja. Sta sad? Instance! Posebna prica. Kao digli su nivo tezine i na normal i na hc. Iskreno nista se tu nije previse diralo. Samo sto bosovi imaju vise HP i jace udaraju. A da ne pricam da od pojedinih posebnih boss udaraca ne mozes da se sklonis (koliko god se ja sklanjao ili okretao od radiance ode mi 20k HP i dzaba ti je), vjerovatno neki bug, koj inece biti ispravljen skoro jer ne smeta nikome. Odnosno, sve mi nekako lici na MMOH&S umjesto na MMORP - idi, ubi, vrati se da te pomilujem po glavi uz potpuno nepotreban komad opreme. Pih.
Mene sto se tice igram do marta, dokle imam uplaceno i aj pozdrav. Kad izlazi Old Republic?
Ali zar to nije odlika vecine MMORPG-ova? Mislim da je nemoguce fokusirati igru na cist roleplay ako ona nije iskljucivo singleplayer, ili je moguce ali bar do sada, koliko MMO-ova sam igrao, nisam ni na jednu takvu naisao.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke