tema: Fahrenheit
Prikaz jedne poruke
Stara 8.1.2007, 14:55   #68
tiberije
Član
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: Tampa Bay, Florida
Poruke: 187
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Fahrenheit

Citat:
DeCoy kaže:
Pa zato sto su se interaktivni filmovi od svoje pojave sredinom devedesetih svrstavali u kategoriju avantura
Pa kakve veze imaju te avanture sa Fahrenheitom koliko sam razumeo u velikom broju njih su angazovani pravi glumci, problemi su cesto bili na granici nebuloze (Black Dahlia), ne kazem da su i te igre imale svoje ljubitelje, ali vidim cesto ovde ljudi pisu kako je pravo uzivanje kada nakon 2-3 dana mozganja resis neki problem u Mystu ili Black Dahlii e pa za to vreme covek moze da procita Bracu Karamazove ili Tri ratna druga, sto je mnogo pametnije i korisnije.
Drugo muka mi je zelja priglupih kritacara da svako delo zanrovski odrede, jer upravo iskorak iz etabliranih sablona donosi onu magiju. Recimo ajde neka mi neko zanrovski odredi muziku jednog od mojih omiljenih izvodjaca - Tom Waitsa ili pak da mi zanrovski kategorise film Dodir zla - Orsona Velsa...Uzaludno veruj mi. Sve u svemu vidim da je nekima onaj arkadni deo bio smarajuci, meni je cak i to bilo ok i nisam imao problema da paralelno pratim radnju, doduse jedno pola godine pre toga sam igrao Leisure Suit Larry - Magna Cum Laude gde je takodje bilo dosta takvih delova sa pravovremenim pritiskanjem dugmica, pa sam se valjda tamo izvestio.
tiberije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke