Prikaz jedne poruke
Stara 15.2.2007, 14:25   #20
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Post Re: PREDLOG: Sklopimo računar sa srcem Foruma Sveta Kompjutera!

Ideja je odlična
Bitno je da, pre nego što bilo šta počne da se radi, da se ostane pri ovom entuzijazmu do kraja! Ovo nije stvar koja se treba olako odbaciti, kao što se to često događa sa novim idejama, koje u najboljem slučaju ostanu aktuelne 15-tak dana...!
Nema potrebe da se zamlaćujemo glupostima kao što su: da li će na tom kompjuteru biti Windows ili Linux... Bitno je da se ostvari glavni cilj, nije teško i lako je ostvarljivo.
Svašta iz ovoga može proizići... jedna ideja vuče drugu... možemo otvoriti npr. temu u 2d i 3d grafici koja će se baviti izradom interesantnih wallpapera za decu, sa nekim lepim i neupadljivim porukama...
Programeri mogu da naprave jednu ili dve lake, obične igrice sa nekom lepom posvetom... svašta se može napraviti, samo treba volje. Ja mislim da je ovakva ideja sasvim dovoljna da pogura volju do kraja.
Ako ovo ne izvedemo na vreme i kako dolikuje, treba da nas bude sramota od sopstvene sebičnosti i lenjosti!
Bez mnogo odugovlačenja, dajte da odmah vidimo na koji žiro račun, kako, polovne komponente - da ili ne, raspitajte se kome mi bilo najpotrebnije, koliko računara itd, itd...
Možemo mi ovako do iduće godine da hvalimo ideju, eli bez konkretnih stvari - ništa.
[Imzadi] je offline