Prikaz jedne poruke
Stara 4.2.2008, 19:37   #11
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: 8800GT BIOS Vmod

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Slazem se sa da nema smisla klokovati je previse jer jednostavno i kad je klokovana daje skoro iste rezultate (odokativno nema nikakve razlike u igrama). Prosto cudno ali tako je. Srecom, cak i neklokovana dovoljno je jaka za bilo sta tako da tim pre dodatno nema smisla muciti karticu. Eventualno nije lose promeniti hladnjak ali to je sve sto joj treba za lep i dugotrajan rad....
pa da,nema potrebe za ovolikim cimanjem,pogotovu nije preporucljivo manje iskusnim korisnicima. ja licno nemam namjeru da se cimam oko toga,meni dosta i ovako kako je sad. nego ne bih se slozio sa tobom da joj je aftermarket cooler neophodan za dugotrajan rad,tisi rad sigurno da,ali dugotrajan sam siguran da moze i sa ovim njenim hladnjakom evo meni u ovom novom kucistu ne prelazi 70C u max loadu, a vent tada drzim na 60%. nista to nije strasno,jer toliko mi je izlazila,ok malo manje,i 7900gs i eno je jos uvjek fino radi kod jednog drugog lika a ipak je poznato da se 8800 serija malo vise grije i bolje podnosi visocije temperature od 7xxx serije.
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke