Prikaz jedne poruke
Stara 30.10.2007, 19:57   #6
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Treba mi pomoć za kupovinu kompjutera do 1500 Evra

@ Pjanovic: dao si malo glupav predolog...
Citat:
Kuciste bi mogao neko malo bolje da kupis, nije taj Mambo los, ali mogao bi neki Chieftec ili Coolermaster od barem 50-60 evra, ili neki skuplji Thermaltake...
prvo u istom cenovnom rangu, od ta 3 proizvodjacha u 90% sluchajeva TT je najbolje reshenje... drugo, nije uvek skuplje reshenje i bolje reshenje...

Taj mambo je sasvim fino kucishte, ali ima jednu manu... posebno imajuci u vidu kakvu konfiguraciju uzimash... dosta je malo! i nije preterano dobro provetreno (ako se ne varam ima 1+1 120mm fan)

Ako imash para dovoljno, podrzao bih Ducin predlog za A900 (i ja ga imam i fenomenalno je...), ako estetski zadovoljava tvoje potrebe... ako ne...
pa mozda bi TT Tsunami bio dobro reshenje...

dalje... quad procesorima jeste dosta pala cena, ali da li zaista imash potrebu za njim? mozda bi tu mogao malo da ushtedish i uzmesh neki 6750 ili tako neshto... reshenje koje je sasvim dovoljno sa sve potrebe korsnika danas...a i najverovatnije u nekom narednom peroidu...

memorija... nema potrebe da uzimash tu @ 1000MHz... skuplja je, ali nemash neke preterane koristi od toga... ako bash hocesh OCZ imash dual kit 2x1GB Gold koja je sasvim dobra memorija... ali ako zelish ipak da imash retku zverku, i zaista dobar kvalitet i oc potencijal, mogao bi da razmislish i o Mushkin memoriji...

eventualno bi mogao da uzmesh i veci disk...mislim da je razlika u ceni minorna...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
NSadian (31.10.2007)