Prikaz jedne poruke
Stara 31.10.2007, 14:40   #13
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Treba mi pomoć za kupovinu kompjutera do 1500 Evra

Hvala vam svima na tako brzom odgovoru, vidim da nisam pogrešio što sam tražio pomoć na ovom forumu. Pažlivo sam pročitao sve vaše preporuke, i iskreno, najviše mi se sviđa konfiguracija koju je predložio mad_skillz, i najverovatnije ću nešto slično i kupiti, ali me zanima par stvari vezanih upravo za tu konfiguraciju.

1. Prvo, koliko mi je potreban taj manji WD na 10.000 obrtaja, i ako je potreban, zbog brzine, isto tako posedujem i PATA HDD (nije nešto korišćen, pod garancijom) od 160 GB, da li je moguća kombinacija taj WD 37GB HDD + ovaj moj stari/novi HDD, da mi služi kao storage disk?

2. Da li je napajanje od 520W dovoljno?

3. Posto sam iz Novog Sada, a većina ovih komponenti ovde nije dostupna, a na netu sam pronašao da sve to može (valjda) da se nabavi u Beogradu, da li je to zaista tako?

Odnosno, da preformulišem: Ako odvojim čitav dan za kupovinu kompa, da obiđem ceo Beograd, da li ću uspeti da sakupim sve komponente koje mi je mad_skillz preporučio? Možda pitanje zvuči malo glupavo, ali bi mi značilo da znam, zbog posla, da li mi je jedan dan dovoljan. Zadovoljiću se garancijom po komponentama.

Još jednom Vam unapred hvala, svaki Vaš predlog je više nego dobrodošao.

Poslednja ispravka: NSadian (31.10.2007 u 15:26)
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke