Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2006, 17:19   #12
Alexandar
Član
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Sabac
Poruke: 134
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: asus ati radeon 9550ge 256mb

Kartica je inace identicna onoj sa 128MB a sliku, tj link je vec neko gore postavio (izvinjavam se, ne secam se imena)

evo sta su mi odgovorili iz PAKOM-a

Postovani,

Svi proizvodjaci zadrzavaju pravo izmene pojedinih proizvoda bez prethodne najave. To je ucinjeno sa modelom A9550GE/TD 256MB, koji je u prvoj varijanti imao aktivni hladnjak. Proizvodjaci ovakvim potezima pribegavaju radi smanjenja troskova oko izrade same kartice (ventilator poskupljuje proizvodnju), sto rezultuje nizom cenom za kupca, i poboljsanja kvaliteta (nema pokretnih delova na kartici, pa je smanjena mogucnost kvara, sto Vama kao korisniku ide na ruku). Pored toga, nema buke ventilatora, pa je rad za racunarom tisi. I pored eliminacije ventilatora, brzine koje ostvaruju i jedan i drugi model su identicne.
Preporucujemo da uz svoju karticu koristite genericke Catalyst drajvere koje mozete downloadovati sa sajta ATI-ja:

https://support.ati.com/ics/support/...e&folderID=293

Najnovija verzija nosi oznaku 6.2.

Hvala na saradnji
E sad da li da im verujem ili ne ne znam ni sam, cisto zbog dela odgovora u zgradi posto zvuci jako snishodljivo, ali sta je tu je.
Hvala svima na pomoci, mozda se nekome ovo isto dogodi pa moze i da koristi, u svakom slucaju ne moze da skodi (necu dalje da me Lane ne tuzi za autorska prava)

POZDRAV
Alexandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke