Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2008, 12:00   #18
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Da li nesto promeniti ovom racunaru a da opet bude max 530 evra?

Pa ono, Taj model Asusa jeste dobar, ali imas hrpu ovih drugih modela nisu nista losiji, ali ono ako ti je on jedino dostupan uzmi ga sta da ti kazem, moja neka gornja granica tolerancija za tu kartu je 160e, ali neces crci za jos 10e vise zar ne...Kartica je malo i fabricki kloknuta, ima ugradjen- HDMI 1.3 Output: built-in multi-channel 7.1 surround audio over DVI-HDMI Adaptor, tako da uz softver i karakteristicne Asus drajvere koji klokuju kartu pri igranju, mislim da je karta solidna kupovina...Ali ako je to bas ~170e, mikako vise, inace je Sappjire Toxic bolja kupovina mislim da ima i jace klokove

EDIT: ovo je vrlo vazno, trazi da vidis kakav je taj HDTI model, znaci Asus ima takav model koji nije klokovan ali isto ima taj dual slot glaciator kuler http://www.asus.com/products.aspx?l1...28&modelmenu=1 , jer glavna fora je u kuleru, kartu mozes i sam da klokujes na 700/2200, kad pogledas ovaj link, skroluj ga skroz dole, znaci ako ima ovaj glaciator kuler kupuj, ako izgleda ko ona desno to je referentna karta to ne uzimaj, nego kupi TOP model...To je to...

A Sapphire je ATI partner no.1 , tako da i ovu obicnu dual slot za ~147e u dve radnje da kupis mislim da je "puna kapa" kuler je jako dobar, ali neces pogresiti ni sa Asusom nikako, ali je sapphire kuler bolji...

Poslednja ispravka: ukimafija (13.12.2008 u 12:18)
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke