Prikaz jedne poruke
Stara 21.1.2006, 22:02   #9
semaglig
Član
 
Član od: 15.1.2006.
Lokacija: Celje
Poruke: 131
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku semaglig
Određen forumom Re: Problem Sa Grafikom

Citat:
joda kaže:
I meni se chini da mozhda drajveri nisu OK.. Driver cleaner koristi, ili neshto sl.. I poshto radish sa rachunarima, zameni karticu, pa vidi..

@electric
Za mem testove sam se lichno uverio da nisu dovoljni.. .. Imao sam problem na jednom rachunaru, koji je stabilan, po defaultu, ne klokovan, a kada se prikachi neki hdd, posle neodredjenog vremena [ali u toku kopiranja fajlova], izbaci blue screen, ili kada se rezhe dvd/cd, buffer pada, i rachunar zakuca.. napominjem da je komp radio nekih pola godine do pojavljivanja problema, kada se utvrdilo da je memorija "polu-ispravna" [ruku na srce, mislio sam da memorija ili radi ili ne, ali je ovo zhiv primer..]. U igrama i svemu je radila ok!!! Mislili smo da je ATA kontroler [ili mozhda ceo southbridge problem], dok nismo promenili DDR. A prolazio je sve testove za mem..
Ma to je istina sa kompjuterima uvek nešto novo nema pravila.
Danas sastavljali komp po narudžbi na servisu sve nove komponente:
Asusu ploča geforska grafa i neki disk rami itd ... uključiš ništa crn ekran samo venti se vrte. Ništa .. ajmo ponovo druga ploča gigabitka- spet isto... menjamo grafo za neku levu geforsku sve radi - pa ti sad budi pamentan. Damo onu prvu grafu u drugi kompjuter već testiran sa istom takom grafom - sve radi čak i grafa ... Bolje da ne pišem napred ... Zatvorili smo radnju u 14:00 pa u Ponedeljak veselo napred ...
semaglig je offline   Odgovor sa citatom ove poruke