Prikaz jedne poruke
Stara 27.7.2011, 18:01   #12
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: The Book Of Unwritten Tales engleski tekst

^
Igrao sam je na nemackom - onako, nista zaista superkvalitetno. Smorila me je pa je i nisam ni odigrao sasvim do kraja. Ima par dobrih fora ali nedovoljno da bi se igra mogla bas nazvati parodijom. treba imati na umu da je igra pravljena u Nemackoj a Nemci uvek zele da budu "javno korektni" tako da se bezobrazniji, slobodniji, politicki nekorektniji i humor "na ivici faula" nikako ne moze ocekivati. Najsmesniji je bio jedan caknuti dedica na pocetku igre. Komentari glavnih likova su sve samo ne smesni. Bilo je i nekoliko zanimljivih komicnih situacija i to je sve. Kako sam presao vise od 70 odsto igre verujem da sam vecinu toga i video. Medjusekvence su nesto "musave" i mogle su biti bolje odradjene. Sama igra lepo izgleda i dobro je optimizovana, a upravljacki interfejs je udoban. Jedan review (na nemackom) npr ovde:

http://www.gbase.ch/pc/reviews/0/The...view-3567.html


"Freigegeben ab 12 Jahren" (dozvoljeno za igrace od 12 god i starije) - samo moze da kaze o kakvom se humoru tu radi. Ocena 9.0 je, po meni, previsoka. Simpaticna igra, vise ne.

Poslednja ispravka: Laskaris (27.7.2011 u 18:15)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke