Prikaz jedne poruke
Stara 12.6.2007, 23:43   #13
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom

Dobrim avanturama (skoro čist pleonazam!) reklame nikad dosta. Ako se neko i pored svih ovde izrečenih hvalospeva još uvek misli da li da igra "Beyond Good & Evil", nek se prošeta do http://www.the-underdogs.info/game.php?id=4754.

Kad pročitate šta je teta Underdogs napisala, sigurno ćete poželeti da odigrate BG&E! Mene je navukla.

Kad smo kod "Underdogs". Da li znate da je to devojka (rođena ~ 1973. prema nekim mojim analizama njenih pregleda igara na HotU), da je završila postdiplomske studije iz ekonomije u USA i da je sada "investment banker" u (valjda) Hong Kongu. Inače je poreklom iz Tajlanda i zove se Sarini Ahavanuntakul (Sarinee Achavanuntakul). Čik da neko izgovori njeno ime posle prvog čitanja! Ja sam sve polomio jezik dok nisam naučio.

Eto, to je osoba koja je "single-handedly" osnovala i koja i danas (uz pomoć svojih prijatelja) vodi (verovatno) najveći abandonware sajt na svetu. Napisala je skoro svaku od 5325 recenzija igara na sajtu!
Skoro sam siguran da nema više od deset ljudi na svetu koji su odigrali onoliko igara kao ona. I to sve pored gore navedene karijere! Dakle:

X mnogo.

Poslednja ispravka: zoran845 (15.7.2007 u 2:27) Razlog: Spajanje
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
GaleOm (19.4.2008)