tema: Next Life
Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2007, 14:27   #1
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Next Life

Ovih dana je izašla nova , klasična P&C 2.5D (3D okruženje, ali se može kretati samo po predefinisanim djelovima ekrana) avantura - Next Life, izdata od strane "Adventure Company"-ja.

E, sada, ranije za nju nisam čuo, niti za sam projekat, ali, radio ju je češki "Future Games" ("Black Mirror", "Nibiru : Age of Secrets.")

Priča zvuči interesantno : glavni lik je Adam, momak koji je na licu mjesta poginuo u saobraćajnom udesu, ali umjesto klasične smrti, budi se u neobičnom okruženju : na izolovanom nepoznatom ostrvu po kome su razasute mnogobrojne tajanstvene poruke, među ljudima koji pričaju o raznim istorijskim događajima kao da su se juče dogodili, i na kome svi padnu u san kad ostrvska sat-kula odzvoni triput.

Za grafiku kažu da je fotorealistična - pa, sad ... na shotovima izgleda lijepo. Mada, mene više interesuju priča i zagonetke. Po sajtu, zahtjeva min 768 MB RAM-a, ostalo je standardno.

Evo i linka
http://www.adventurecompanygames.com...ife/index.html
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku ezenkiel na korisnoj poruci:
caine (28.11.2007), culer (30.12.2007), Diego (24.11.2007), Pjanovic (22.11.2007), Shlaymara (22.11.2007)