tema: Max Payne 3
Prikaz jedne poruke
Stara 2.9.2009, 11:25   #193
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
Ali fora je u tome sto su prve dve igre toliko dobro prezentovale pricu i setting(u smislu monologa koji ga opisuju i slika u stripskim sekvencama) da je Njujork postao vise od obicnog grada. On je deo Maxa, po mnogo cemu su slicni - mracni, pokisli, zavejani, setting prosto savrseno odgovara Maxovoj licnosti, zato je toliko dobar i zato je bitan deo Max payne igre isto koliko Max himself. Prosto ga nisu na gore mesto mogli staviti, Max se tako lepo snalazi u Njujorku jer ga poznaje, jer mu odgovara(njegovom psihickom stanju). Kad ga vidim na ovom suncu...to prosto nije to.

Isto tako atmosfera, prezentacija, sve to je na veoma visokom nivou bilo, i opet, bitan deo MP igre. Aj mi kazite jos barem jednu igru sa tom vrstiom prezentacije i sa istom film noir atmosferom. OK, ne znam sve o igri, ali i ovih nekoliko screenshotova i informacija mi je SASVIM dovoljno da vidim koliko bitnih sastojaka fali. Malo koja igra u industriji ima svoje JA, i kad vec neka igra ima, zasto to ponisiti nepotrebnim nastavcima? Ne znam sta je Max bogu skrivio, ali bolje da ga vise svi ostave na miru - i mafija, i policija i money-hungy izdavaci. Dosta je covek propatio, zar ne?
Ja ponavljam ovo 100 puta, a Rockstaru sam poslao predlog za igru. Trebao je da ostane u New Yorku, kao u penziji, sa bradom i gomilom oziljaka, navucen na tablete i konacno krece u poslednji obracun i na kraju da daju igracu 2 mogucnosti:

1. da Maxa ubiju tako sto ce ubrizgati sebi heroin u venu i tu ****** da dodaju matrix efekat kako droga ide kroz krv ka mozgu i boom

2. da se ubije pucajuci sebi u glavu, ali da igrac moze da izabere kako ce: da stavi u usta cev ili na slepocnicu i tu isto bullet time efekat.

Jaooooooo bre, sto me Rock Star ne uzme u tim, napravio bi najbolju igru ikada.
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke