Prikaz jedne poruke
Stara 7.6.2010, 16:05   #18
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Novi naslovi koji izlaze, jednostavno ne nude nishta novo u odnosu na prethodnike, pa chak su i goreg kvaliteta od svoje starije brace(setite se cnc4)

Da li vam se desila slichna situacija?
Mene nikad ne mogu smoriti igre tipa : Max Payne,Worms,CS,stariji nastavci Need For Speed-a,Settlers i slične starije igre,a oko ovih novih se ne bakćem nešto pretjerano jer mislim da svi developeri i gfx timovi žele da izbace nove naslove al' da budu više šljašteći i "napucaniji" od konkurencije pa tako danas imamo GTA 4 i sve njegove derivate kao glavni predmet hype-a u Americi i ostatku svijeta,i gomilu drugih igara novijeg datuma koje su samo "napucale" grafičku zahtjevnost zbog "ušminkanih" i nepotrebnih detalja.

Neoptimizovano smeće od igara treba da se izbaci sa tržišta jer nismo u Americi da možemo mijenjati svaku "zastarjelu" komponentu novom čim izađe neka nova igra,niti smo voljni prikloniti se konzolama...sve do jedne.
Opet se "hvatam" za Max Payne i žao mi je što se danas masa ovih developera ne ugleda na njegove tvorce koji su igri dali sve potrebne elemente : priču,zaplet,obrt,optimizaciju,igrivost,ušminkani dodatak (bullet time) i time stvorili igru koja ima trajnu vrijednost.

Mislim i da današnji klinci,gejmeri ili kako god,nemaju uopšte ukusa.
Zašto? - Pa odgovor je jednostavan,od fps-ova znaju za F.E.A.R. jer je zahtjevan,od (mmo)rpg-ova znaju za warcraft jer ga svi u naselju igraju,i kad sebi traže igru obično "ganjaju" nešto slično pomenutim naslovima,bez uvida u nešto starije igre (nije to istorija pa da se ne mogu naći,govorim o danas aktuelnim igrama starim do 10 godina).

P.S. Normalno da će vas sve ove nove igre smoriti kad su totalno "na isti kalup".

P.S.2. zna li neko kad izlazi postal 3?
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke