Prikaz jedne poruke
Stara 19.6.2012, 14:11   #6
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Određen forumom Re: dal neko moze da mi pomogne oko prednje maske

Citat:
piksi kaže: Pregled poruke
jel mozes nekako da mi pomognes,ja to prvi put radim a znam da nisam strucan ni malo.
Odeš u farbaru i kupiš za početak dvokomponentni auto kit koji se koristi za popunjavanje rupa na karoseriji automobila.

Zatim u istoj farbari kupiš neki auto lak uspreju ili u kantici u koliko imaš nekog da ti farbanje odradi kompresorim (preporučujem.).

Zatim odeš do radnje koja prodaje sitnu elektroniku i kupisšjedan ili dva tastera, u zavisnosti da li hoćeš da premestaš samo power ili i reset taster.

To ti je odprilike ukratko šta ti je sve potrebno da miaš/kupiš da bi završio poso koji si namerio.

Što se postupka rada tiče on bi se ukratko sastajao u sledećem.

Prvo sa panela kućišta demontiraš stare tastere, zatim pročitaš uputstvo za korišćenje dvokomponentnog auto bodi kita. Kada ga pripremiš prema upitstvu sa njim popunisšstare rupe. Kada se stegne izšmirglaš površinu gde si ga naneo, izbušiš nove rupe gde želiš da ti stoje novi tasteri. Kada sve to odradiš onda bi trebalo sve to da se lepo ofaarba. I na kraju da se namontiraju novi tasteri.

Eto to ti je ukratko postupak koji bi trebao da se odradi step by step ako hićeš da to što radiš bude kako valja.
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke