Prikaz jedne poruke
Stara 17.9.2012, 22:08   #4497
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.331
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Smešni, interesantni video klipovi

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
Samo tako, poredi drzavu o kojoj ocigledno nista ne znas sa nacistima. U ostalom imaju metro i javni prevoz....
Bio si, vozio se? I kako znaš da ne znam ništa o toj zemlji?
@Sun Tzu Niš pa je u to doba veća gužva nego li u glavnom gradu S. Koreje al dobro to nego reci mi objektivno šta ti pre liči na propagandu taj snimak iz ruke amaterski ili ovo što je postavio OverCHAOS, snimak ne pokazuje ništa tragično ali opet mnogo govori ako umeš da razmišljaš dok ovaj drugi izgleda kao da svi žive u Diznilendu ni na Karibima nije toliko dobro koliko je njima, please...
@OverCHAOS vidis kako su lepo ziveli, kakav genocid kakve gasne komore mora da je i to bila zapadnjacka propaganda, tako?
By the way koj mobilni koristis S. koreanski ili neki sa trulog zapada, sta je sa kolima 100% sa S. Korea, racunar takodje...
i da znas da si u pravu jer gresim sto uporedjujem naciste sa komunizmom, komunizam je nesto mnogo gore Nemeci se od nacizma ocistise i evo ih sad vladaju evropom a mi od komunizma nismo ni poceli da se lecimo a kako stoje stvari nikad ne reci nikad ali deluje kao da necemo.

Poslednja ispravka: Nestor (18.9.2012 u 16:28)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke