Prikaz jedne poruke
Stara 3.2.2015, 16:50   #3368
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Je li stigao? Može neka informacija iz prve ruke?
Nije jos. Kontaktirao sam juce Play-Asia da pitam kako stoje stvari i rekose mi da je poslato jos 17-og i da samo treba da cekam. Cim stigne javljam.

Inace uzeo sam PS3 pre nedelju dana (Super Slim 4.53 OFW + Cobra ODE) i uspesno povezao sa laptopom. Radi bez ikakvih problema. Kada upalim PS3 u roku od 5-10 sekundi dobijam sliku na ekranu. Ako hocu nazad na desktop postoji opcija na tastaturi Fn+F9 koja gasi i pali HDMI IN. Jako korisna stvar. Slika je odlicna i igre izgledaju prelepo. Sto se tice zvuka odlican je ali da napomenem da ne mogu da se koriste USB slusalice kada se koristi HDMI tj zvuk ce se i dalje cuti na zvucnicima na laptopu. Ako koristite 3.5mm slusalice onda tog problema nema i zvuk se redirektuje bez problema. Kako mi rekose iz podrske to nije izvodljivo iz tehnickih razloga. Naravno uvek mozete ubosti sluske u PS3. Ovo sto pricam je za zvuk preko laptopa.

Neki cilj je da se napravi neka gaming stanica gde ce sve biti povezano. PC, PS3 i Wii (preko tog Dolphin Bar-a). Zato je PC Master Race All-in-one.

Za nedelju dana sam napunio eksterni hard disk od 1.5TB sa backup-ovima (naravno licnim). Prakticno sam gledao gamerankings site i skidao igre koje su ocenjene sa 70+ pa na gore. Izbegavao sam multiplatform igre jer one najbolje izgledaju na PC-u. Uglavnom svaki backup testiram da vidim da li sam sve uspesno odradio i da kucnemo u drvo sve radi odlicno.

Inace PS3 drzim na notebook hladnjaku jer sam primetio da se podnozje malo greje. Sa hladnjakom je odlicno.

I presao sam jednu igru. Uncharted. Prva zavrsena. I da kazemo da sam negde na 60-70% drugog dela. Odlicna igra. Pogotovo drugi deo.

Cobra je polako pocela da se isplacuje.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke