Prikaz jedne poruke
Stara 6.7.2015, 21:25   #186
vazquez
Član
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: Western Serbia
Poruke: 401
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 117 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Inache, posto si onomad trazio neku Mystoliku avanturu, a sad ni sam ne znas sta 'oces (verovatno neku ultra-fancy 2D ruchno crtanu iz treceg lica), evo ti, ako nisi igro - Keepsake.

Igram je, bale, vec godinama, a i tebi je preporucujem da nas ne bi smarao ovde sa "Sta cu igram sad" svaki chas . Sala na stranu, igra je specificna po tome sto je trece lice sa zagonetkama kao ispalim iz Timelapsea, Schizma... u skoro jedinstvenom koktelu. Da ne tupim vise, evo sta je i Sloba imao da kaze povodom toga. (Macedonic, ne Milosevic)
Stvarno se izvinjavam Vasim velicanstvima, kada bolje razmislim stvarno sam preterao sa smaranjem svaki cas: 3 puta za 6 godina traziti savet sta igrati - sto je mnogo mnogo je.. Apropo suvislijeg dela poruke: ona devojcica dolazi kod drugarice (ili njenog tate) u neku carobnjacku akademiju, nesto malo zeleno tvrdi da nije to sto jeste vec nesto sasvim drugo i da je zrtva neslane sale (zabac/princ, vuk/zmaj, velociraptor/t-rex, sta god)? Presao davno, ali nije me uopste odusevila..

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Ja sam prestao da se igram, tako da i ne pratim vise sta izlazi, ali ako si propustio Discworld Noir, obavezno probaj.
Thanx! Propustio, ali upravo krenuo da igram..
vazquez je offline   Odgovor sa citatom ove poruke