Prikaz jedne poruke
Stara 1.1.2017, 2:19   #13
star-duster
Veteran
 
Član od: 18.10.2009.
Poruke: 861
Zahvalnice: 238
Zahvaljeno 254 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: S7 edge i s7 note za 165e?

Citat:
CaptainCrash kaže: Pregled poruke
Ok...hvala na odgovorima i pomoci ;-)
Onda definitivno ili redmi note 4 ili nesto slicno od tog proizvodjaca do 190e

meni se svidja Xiaomi Mi Max od 6.4" ali kazu da nema delova za njega i da je smece...
O kopijama isto mislim kao i što su ti već kolege napisali. Da li bi kupio kopiju automobila samo zbog izgleda i natpisa na oznakama? Npr. kopija koja izgleda po svemu kao neki brendiran auto, ali ispod šasije je zapravo čist krš, nebezbedan, nepouzdan, veliki potrošač, nepoznatog proizvođača, sa lažnim specifikacijama... Naravno da ne bi kupio takav auto. E sad samo iste principe analogijom primeni i na kopije telefona. Ukratko - izbegavaj ih.

Što se tiče Xiaomija, odličan je izbor, koji god model da odabereš. Ali nije jedini, imaš i neke druge odlične proizvođače sa telefonima u cenovnom rangu koji si naveo. Ali dosta si neodređen u tome šta želiš da kupiš. U odgovarajućoj temi lepo postavi pitanje, napiši šta očekuješ od telefona (ne samo cenu i izgled, već i veličinu ekrana, koliko ti je bitna kamera, trajanje baterije, brzina telefona itd.) i dobićeš korisne odgovore.

Ali ponajviše me je zbunilo ono što si napisao a ja podvukao. Otkud ti to da je Mi Max smeće? Imaš razne teme o njemu i na domaćim i na stranim forumima, kao i mnogo tekstualnih i video recenzija. Mislim da se 99% posto recenzenata i korisnika slaže da je to baš odličan telefon za svoju cenu. Kao jedinu manu (veoma subjektivno uzeto kao manu, jer je za druge korisnike to prednost) navode samo dimenzije, tj. da je za mnoge korisnike prevelik. I to je to.
Razmišljam da ga kupim pa sam valjda odgledao i pročitao sve moguće recenzije, i nigde ne nađoh da ga je iko nazvao smećem.

I srećna Nova godina svima!
star-duster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke