Prikaz jedne poruke
Stara 15.1.2021, 14:32   #12
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Svet kompjutera 1/2021

Posle jedno dvadeset i kusur godina kontinuiranog čitanja i kupovine SK, desilo se da od avgusta do ovog broja nisam kupio nijedan primerak. Nedostaje mi ona ukratko rubrika i ne sviđa mi se novi dizajn. Kao oglase da čitam a ne tekstove.

Možda je i do mene, emotivno sam vezan za SK, naročito one starije primerke, sad sam omatoreo i pretvaram se u zadrtog dedu pa mi sve nešto fali.

Treba da napomenem da sam totalni dunster za dizajn i sve u vezi toga i da je ovo lični utisak.

Vrlo često čitam stare brojeve, ionako čuvam sve na jednom mestu i po random sistemu izvlačim.

Ali, postoji praznina sad u kolekciji od nekoliko brojeva. Nije strašno, krećemo ponovo od ove godine istim tempom.
Ovomesečni primerak sam jedva čekao da kupim, nje razočarao, lepo što je bio izašao malko ranije. Naročito mi se svideo tekst o robotima a CP2077 recenziju sam jedva čekao da pročitam.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku NaraYan na korisnoj poruci:
NesaI (19.1.2021), Oggy (16.1.2021), oluja (17.1.2021)