Prikaz jedne poruke
Stara 5.7.2022, 13:07   #265
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Igre nisu, ali izdavači jesu. Poslednja vest da Ubisoft gasi servere i time onemogućava pristup single player DLCovima za starije Assassins Creed naslove (i još neke)me je tako fino lupila, da razmatram da li uopšte da kupim ikada više neku igru zato što je na popustu, ako nemam nameru da je igram odmah.
Ezio priču sam svojevremeno pretrčao na narodnoj verziji bez story DLCeva. Pre godinu/dve sam kupio deluxe izdanja zaključno sa AC Unity, u nameri da odigram kad budem imao vremena natenane. Na MP komponente nisam ni računao, ali da ne mogu da se iscimaju da otključaju SP sadržaj koji smo već platili je stvarno čista pljačka). I nemoj da mi je neko rekao to je zato jer ne kupujemo fizičke kopije, eno mi je fizička kopija Starcraft II trilogije (tačnije WoL i HotS, LotV sam uzeo digitalno, jer mi je bilo svejedno, bez interneta da se sve apdejtuje i pokrpi diskove sam mogao da koristim samo kao frizbi).

Znam da nije prvi slučaj, ali ovakvo tretiranje igrača me dodatno odbija da ulažem i vreme i novac u nove igre i mislim da ću se više posvetiti drugim hobijima. Hvala Ubisoftu na ovom šutu u d...e.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku makiem na korisnoj poruci:
Malik Tintilinic (5.7.2022), NaraYan (19.7.2022), simke85 (18.7.2022)