tema: [MP3 plejer] SanDisk Sansa Clip 2GB black
Prikaz jedne poruke
Stara 31.1.2008, 17:38   #10
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 461
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Sandisk Sansa Clip 2GB black

I ja sam kupio ovaj plejer pre jedno 3 nedelje
Crni, 2gb, oko 4000din...
Sve mi se svidja, osim baterije. Ranije sam imao iRiver IFP-890 sa izmenljivom AA baterijom.
I naravno imao sam punjac za baterije, tako da sam uvek nosio rezervnu bateriju sa sobom...
Ovde je baterija ugradjena i neizmenljiva. Da bi se poptupno napunila treba samo 4h sto je fenomenalno, ali kapacitet joj je mali.
Na kutiji pise da traje oko 13 ili 15h cini mi se, ali to je samo ako slusate mp3 128kbps sa normal EQ-om i srednjom jacinom zvuka. Meni su skoro sve mp3 pesme u 320kbps, EQ mi je dosta napucan i slusam prilicno glasno, tako da mi baterija traje prilicno kratko. Recimo 6-8h. A mana je i sto se dosta trosi i kada plejer ne radi. Recimo napunim je skroz i ne koristim i sutradan je baterija na 75%.
Kapiram da je baterija takva zato sto je plejer izuzetno mali, sve ima svoje prednosti i mane.
Steta samo sto vise nema mp3 plejera kvalitetnih firmi sa izmenljivim AA baterijama, to je najbolja kombinacija...
Ovako planiram da kupim ispravljac da mogu da punim plejer direktno iz struje, a ne preko kompa, to je korisno kada recimo odete na more...
Zvuk je sasvim dobar, nije kao na mom starom iRiveru, ali jbg on je tada kostao 3 puta vise (150evra)...
Slusalice su prilicno lose. Srecom pa imam Sonijeve na kojima je zvuk dosta bolji.

Za 50evra SVAKA PREPORUKA!!! Jedino ne onome ko cesto ide na jako duga putovanja i stalno slusa muziku, zbog baterije...
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DBrave na korisnoj poruci:
Mr. Garrison (8.2.2008)