Prikaz jedne poruke
Stara 15.1.2011, 2:02   #35
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2010. godine

Assassin's Creed 2 - Najkompletnija a samim tim mozda i najbolja igra godine. Nije nista revolucionarno, ali je sve na svom mestu. [MOJ GLAS]

Battlefield: Bad Company 2 - Los SP, MP nisam probao nazalost.

BioShock 2 - Keca sam pokusao par puta da igram, ali mi ne lezi. Posle opisa, recenzija i utisaka ljudi, B2 sam obisao u sirokom luku.

Call of Duty Black Ops - Ludo i brzo, sto ocekujem od COD-a. A ja srecom nisam imao nijedan famozni bag, pa mi je samim tim i igranje bilo vrlo udobno. Kratko ali slatko. [MOJ GLAS]

Civilization V - Civilzacije preskacem jos odavno, igre igram iskljucivo radi zabave, mozak se tad odmara. Naravno, postoje izuzeci koji potvrdjuju pravilo, medjutim CIV 5 (a ni bilo koji drugi CIV - nije jedan od tih izuzeteka).

Fallout: New Vegas - Instalirao sam, imao neverovatan DEJA VU efekat (Fallout 3 naravno, koji je bio ok, ali ga je tad pogazio po meni jedan Borderlands). Samim tim, nisam imao zelje da se bakcem sa Vegasom puno, mada koliko vidim - utisci su mnogo pozitivniji. Mozda mu i dam novu sansu.

Mass Effect 2 - Keca probao, shvatio da posle par misija gledam interaktivni film u kojem mogu da biram ono sta bih ja rekao. I zaboravio da postoji, mogu bez ovakvih stvari. Kao i bez dvojke. Verujem da je odlicna igra, ali za ljude koje vole ovakve stvari.

Need for Speed: Hot Pursuit - Jednom recju: FANTASTICAN! NFS se vratio u velikom maniru, i radi ono sto zna najbolje. Drzi te ko lepak muvu zalepljenog za monitor, dok ti oces vise brze jace. Keep it simple... Kod mene to izgleda stvarno pije vodu. [MOJ GLAS]

Pro Evolution Soccer 2011 - sta da kazem, osim zovite failblog. Iako sam generalno PES-ovski orijentisan, nazalost, tj. na srecu FIFA 11 objasnjava ove godine. FAIL od predloga.

StarCraft II: Wings of Liberty - Sve igre u kojima treba da rukujem sa jednim do dva coveka umem da igram. Sa ovim ostalim sam na VI - ne diras me, ne diraj me. Deluje dobro, ali ja jednostavno ne znam dobro da igram strategije, tako da cu SC2 elegantno zaobici.
Rainman je offline