Prikaz jedne poruke
Stara 29.3.2009, 12:03   #11
nets
Član
 
Član od: 1.12.2007.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: HotU je otišao u legendu

http://en.wikipedia.org/wiki/Home_of_the_Underdogs (postoji i www.net domena sa starim sadržajem)

Ahem, za početak, svaka čast Balkancima po pitanju abandonwarea i očuvanja istog. Abandonija, po stažu još uvijek beba sajt koji ne bi ni nastao da naša singapurska financijašica nije prije nekoliko godina počela slabije održavati sajt danas je vjerojatno najjači AW.
Atebash s BHlegenda je također imao jako važan sajt u vrijeme dok je HOTU još bio mlad. BHlegend zadnje dvije godine nije ažuriran, ali Balkansci AW-ovci su svakako dali svoj doprinos očuvanju starih igara od zaborava.

Što se HOTU tiče, on nikako nije mrtav (ovakve stvari su se dogodile već par puta). Mnogi ljudi koji površno gledaju na sve ovo ne znaju da je HOTU živio ispod površine zadnjih godina. Imao je veliki community, a community je ono najvrijednije od svakog internet sajta.

A sad što se tiče ostalog.

1. HOTU nije AW ring. U vrijeme kad je HOTU nastao AW scena je bila dosta jaka i postojalo je jako puno tih prstena. Danas nema ništa od toga. HOTU je samo sajt koji je ustrajnim radom nekoliko ljudi postao the mjesto na koje su svi kojima je bilo do starih igara prije ili kasnije dolazili. Oni koji su više igrali stare igre prije ili kasnije bi pronašli forum i tu je počela ozbiljna zaraza.

2. Mislim da je HOTU najstariji brend po pitanju AW. Tada je bilo jako puno sajtova, i danas ih ima puno.

3. Jedini razlog zašto HOTU nema više stvari je zato jer se na njemu nije radilo. Dugoročno, ako se community probudi mislim da će se u punom svjetlu prikazati snaga HOTU. Koliko se sijećam mnoge inovacije koje su se uvele su dolazile od HOTU i unatoč jakom razvoju tehnologije i puno većem broju igara u zadnjih 5-6 godina, razvoj AW scene je mršav otkako HOTU spava.

Odoh dat svoj doprinos.

ps: @ Ketchua, lijepo je gledati kvalitetu sadržaja, u ovom slučaju ambalaže, ali mislim da je važnije gledati na sadržaj. HOTU je mjesto na koje se i dalje dolazilo čitati 100 god stare reviewove, mjesto na koje si došao kad te nešto interesiralo vezano uz scenu, neovisno što nije godinama održavano. Dobije li sada i ambalažu mislim da ga se neće doživljavati kao dinosaura.

Poslednja ispravka: nets (29.3.2009 u 12:14)
nets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke