Prikaz jedne poruke
Stara 8.5.2010, 19:07   #53
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: The Whispered World

slazem se oko diskusije za opciju prikazivanja mada se ovaj zalio na to sto koristi opciju prikazivanja hot-spotova na svakom ekranu zbog lova na piksele

"So while it's great to just gawk at all of this art, it's not so great to have to highlight the many clickable objects on every screen with the spacebar in order to keep the game from turning into an annoying pixel hunt"

doduse samo sam demo igrao ali ne bih rekao da igra spada u red teskih piksel-lovacina, a i mislim da se manje obraca paznja na to kada je u pitanju ovakva grafika u igri - meni ni po ovome famozni Runaway nije puno smetao

sto se nekih utisaka tice slicni su sa Ketchuinim reviewom a zadivljuju komentari kod upotrebe i kombinovanja - Sedvik ce obicno i najgluplje kombinovanje povezati uz neku pozadinsku pricu (deda dominira)

muzika je sjajna mada sam ja uz klavir ocekivao i neki gitarski zvuk kako sam to zamislio ovde u slide-showu i uz Iron Maiden

btw uz nemacku boxed verziju su se delile kockice i neka mapa, ne znam da li ima toga i u engleskoj

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	tww_verpackung.jpg
Viđeno:	54 puta
Veličina:	90,1 KB
ID:	34473
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke