Prikaz jedne poruke
Stara 1.5.2014, 16:59   #1032
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Citat:
IcemanSR kaže: Pregled poruke
Brate,jedan lik me napumpao informacijama ,tipa,kao : "E nemoj to uzimat,imao sam ja to,ekran i batrerija crkavaju posle godinu dana"
Sve mi smrdi da je lik zajedljiv zapravo ,ali moze li neko da potvrdi ili porekne ?
Vidim da ima garancija godinu dana,ali ne vidim da li iko ima iskustva sa telefonom posle godinu dana?

A mogli bi ljudi da napisu i svoje utiske kako su prosli sa carinom/porez?
Vidi druže, kvalitet kod najjeftinijih modela možeš videti na nekim zte ili huavei modelima koji se prodaju kod nas . Ništa lošije nećeš dobiti ako misliš na kineske brend telefone. Kad su skuplji telefoni u pitanju do 150€ tu nema polemike i iskustva ljudi kažu da takvi modeli ubijaju sve brend telefone u toj klasi, čak bih rekao i za klasu vise, i to ne samo po hardveru nego i po kvalitetu izrade. Pogledaj iskustva ljudi koji imaju te telefone i videćes da sam upravu. U ostalom na ovom forumu imas Prief Liratora koji je već naručio 4 telefona i jako je zadovoljan. Naravno medju svim brrndovima ima skarta, pa naravno i medju "kinezima" ali generalno, ako si resio da uzmeš kineza uzmi i uzivaj.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke