Prikaz jedne poruke
Stara 17.8.2014, 15:43   #2086
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Lg l5 je kršina a predak je lg-u l5 2 samo ovaj zadnji ima mediatekov 6577 a za prvu ediciu nisam siguran.

Btw ovaj thl t6s je u dlaku osti alcatel c7 stim što ima IPS matricu sto moze dosta da popravi prikaz, i ima duplo vise intrne memorije tj 8gb. Sve ostalo je potpuno isto pa cak ikapacitet baterije. Ne znam za kameru, ali kakve god slike pravio bar ce preko dana imati uptrebljive slike i to za šaku dolara.
Ej, ej, ne vređaj mi telefon!
Jest da si u pravu al ga volem
Tad sam prešao sa GT540 na L5 za dinar, tako da je u tom trenutku za mene bio odličan telefon . To je bilo pre dve godine.

Meni je ok kamera bila na L5, koristio sam je isključivo za "skeniranje" papira i to je fino radio zbog blica. Da, za sve ostalo je nikakva.

A thl na onom snimku na jutubu pravi lepe slike, ali imaju savršeno osvetljenje tako da je to bezvredna informacija. U svakom slučaju nisam zahtevan što se kamere tiče, bitno samo da je ima kad ponekada zatreba nešto da pošaljem nekome.

Videh sad, alkatel c7 je 160€, hehe, a i lepši mi je thl mnogo

I snima u 1080p, znam da to uglavnom izgleda grozno na telefonima, ali eto kao najzad mogu da snimam a da liči na nešto. Nije mi bitno, video sam posle poručivanja, al lep bonus na ovu cenu

(kontam da zvučim smešno al sam van toka što se tiče telefona već dve godine tako da mi je ovo sve novo )

EDIT: C7 ima 512mb rama, thl ima 1GB, još jedan plus za skoro duplo manje para.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke