tema: GTA V za PC
Prikaz jedne poruke
Stara 1.2.2017, 2:31   #3566
dekiiv
Novi član
 
Član od: 29.1.2017.
Poruke: 8
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Rkoma kaže: Pregled poruke
Najgora stvar kad moras da juris nesto, sto si platio a nisi dobio, preko interneta i mailova. Pa nema odgovora, pa kad se sete da odgovore, obicno napisu neku nebulozu, pa im ti odgovoris na tu nebulozu, pa kada ti jednom opet odgovore onda ti traze informacije koje si im dao u prvom mailu...u tim situacijama stradaju periferije na astalu...

Da li je igra steam ili si kupio u prodavnici igru? Pali mi je na pamet da je neko drugi koristio igru, hakovao account..?
Hvala drugari,

da,mislim da je uzimao novac a tek sada vidim po forumima da se zbog toga banuje,s tim sto kad sam ga pitao drugi put kaze da milsi da nije sem sto mu je neki Stiv poklonio garazu...

Sve u svemu mislim da to nije razlog da se gomila acc banuje zbog kamara igraca koji hakuju i cituju...vidim da su oko katolickog bozica gomilu ljudi banovali a da i neznaju sta je kao u mom slucaju...

Pitam se koliko nas uopste procita sve ono kada stikliramo da se slazemo sa pravilima..jedina zamerka sto klinac nije citao po forumima da se ne sme uzimati novac...i ja bih naseo...

Vidim da se na hiljade igraca bune jer je rokstar ubacio senzitivan filter igrom slucaja bas pred praznike banovao gomilu ljudi...slucajno zar ne...?

Srecom klinac je tako naucen da ni on iz revolta ne trazi nov GTA 5, ostaje mi mala nada da ce ta gomila ljudi da soamuje rokstar i da ce da popuste..ni ja ne podrzavam hakove i chitere i tako ucim i klinaca....

Hvala vam u svakom slucaju,ako neko cuje da postoji neka mogucnost da se unbanuje pisite...Velki pozdrav...
dekiiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dekiiv na korisnoj poruci:
Rkoma (2.2.2017)