tema: GTA V za PC
Prikaz jedne poruke
Stara 2.2.2017, 2:20   #3568
dekiiv
Novi član
 
Član od: 29.1.2017.
Poruke: 8
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ok,shvatio sam u cemu je fazon mada mislim da nije fer banovati igrace zbog drugog pogotovo ako se ne dobije opomena i konkretna poruka da ce iz tog i tog razloga acc biti banovan.

Posle prvog bana trazio sam da mi konkretno daju odgovor sta je u pitanju,dobio sam isti uopsten odgovor gde nista konkretno nije pisalo,siguran sam da imaju log i da mogu sve tacno da provere i precizno daju informacije...

U pitanju je novac,uradili su talas banovanja za katolicki bozic kako bi povecali prodaju kupovinom neve kopije...verovatno da su dobro izracunali da ce da zarade le novac iako je na desetine hiljada acc banovano iz istog razloga...po onome sto sam citao svi su besni,pljuju i psuju i nemaju nameru da kupuju ponovo,naprotiv nacice neki hack ili vec sta i po meni odose pola miliona dolara...

Ne bi me iznenadilo da pocnu da banuju ljude i ako se nadju pored hakera a ne iskoriste nista od para ili vec sta god...a ne reportuju tu osobu.

Posteno, ni ja da je igram ne bih znao za to pravilo a pogotovo moj klinac i masa klinaca koji igraju...

Hvala Nex,veliki pozdrav!
dekiiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke