tema: GTA V za PC
Prikaz jedne poruke
Stara 2.2.2017, 19:57   #3571
dekiiv
Novi član
 
Član od: 29.1.2017.
Poruke: 8
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
Hmmmm ja sam pokupio milione i milione za ovo vreme što sam proveo u gta i nikad nisam bio banovan.
Doduše nisam kupio svojom voljom već su kreteni bacali po meni.
Pa ako nije kritično lepo reportujem, ako jeste kritično tipa ako pada fontana para po meni momentalno izađem.
Nema tu isčuđavanja...ni čekanja.
Fora je imati meru. Kao i za sve u životu.
Ne verujem da je zbog para dobio tek tako ban, igra je garant modifikovana ili je skidao cheat a neće da prizna.
Normalno da ako pokupiš 2-3+ miliona u roku od 30 sekundi da ćeš popiti masan ban.
Mada sumnjam da je uspeo da nađe tako brzo čitera koji će mu dropovati tek tako pare.
Pogotovo ozbiljnu količinu koja može da dovede do bana. Tom logikom bi automatski dobilo ban 70% igrača (pa i ja) što je smešno.
Jer čiter dropovanjem rizikuje i svoj nalog.
Mene na publicu reportuje dnevno bar nekoliko njih zbog visokog KD ratio i jer besni njubovi misle da čitujem.
Nikad ban nisam dobio, dakle samo teškim kršenjem pravila (čitovanjem/menjanjem igre/gličovanjem/uzimanjem abnormalne količine para itd...) se dobija ban.



hmmm neko u stvarnosti da ti baci 2 miliona $ koja naravno nisi zaradio, koja su ukradena i ti bi naseo i dalje da uzmeš ?
Jel znaš da ljudi daju oko 100$ na shark kartice ili kako se već zovu da bi dobili in game money tipa 8 miliona $ jer ih mrzi da igraju ?
Za dva miliona $ u gta treba prilično da se oznojiš dok napraviš i to ako znaš da napraviš.
Ako je uzeo tipa milion $ nema teoretske šanse ni mogućnosti da je banovan zbog toga.
99.999999999999% je igra modifikovana.

Hvala Endless,

mali sigurno nije citova,glicovao,zadnji put je uzimao novac pre sest meseci...e sad sta je menjanje igrice/modifikacija?

jedino sto mi pada na pamet je reinstaliranje windowsa,tri puta sam morao da radim reinstalaciju,gta 5 mi je da drugoj particiji.nije gde je windows...
e sad,koliko se secam prva dva puta sam morao da izbrisem celu igricu i ponovo da je skidam a treci put kada je formatirana samo particija gde je windows i kada smo se prijavljivalai na gta 5 mislim da je prijavljivao neku gresku prilikom updatea ali je nekako pustio da se udje,mali je igrao par sati,izlogovao se i sutradan je stigao mail o suspenziji od 30 dana,proslo je 30 dana nista nismo menjali usao je,igrao par sati izlogaovao se i dobio trajni ban...

Nije mi jasno jer moze da se proveri IP,to nije menjano,samo je na ovom kompjuteru igrao,ne znam da li ovo ima neke veze sa permanet banom...

Pozdrav!
dekiiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke