Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2013, 21:20   #15
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Final Fantasy 14 a Realm Reborn

Procesor intel dual core 2,6ghz,3giga rama i ati 5670hd,ko sto rekoh masina mi je corba i igru teram na ultra low podesavanjima,znaci sve je iskljuceno.
Combat je klasican WoW-oliki s tim sto su ubacili onu foru iz Wildstar sa iscrtavanjem skillova na podlozi kad mob radi neki specijal pa znas kad da se pomeris iz toga.
Klasa ima preko deset (ne znam tacan broj napamet) ako racunamo i takozvane "job" klase. Job je moj paladin koji je do 30og levela bio gladijator a na 30om moze da otkljuca paladina ako ima i conjurera na 15om levelu. Onda odes u svoju gildu (kod svog trenera) i on ti da paladin kvest. Svaki job trazi drugu kombinaciju pocetnih klasa. Black mage zahteva Thaumaturge (mage) i archer kombinaciju itd.
Jedan lik moze da izleveluje sve klase i sve profesije-ne treba ti altovi Naravno,cenim da bi trebalo previse vremena za tako nesto ali je dobra fora. Nema altova,svi achi poeni su tu u svakom trenutku,svi petovi,mountovi....
Dodzovanja nema jer je,ko sto rekoh,WoWlike skilova iz pokreta nema u smislu kao u gw2,znaci ak okastujes fireball moras da stojis u mestu,ako koristis scorch koji je instant mozes da se kreces. Bildova ima raznih ali ce verovatno vremenom da se iskristalise par "najboljih" za svaku klasu kao i u svako mdrugom MMO-u. Dobro je to sto mozes da koristis neke skilove od ostalih klasa koje si levelovao (do bilo kog nivoa samo ako si naucio skil sa tom klasom).
Dungeoni su izazovni i teski od samog pocetka,nema srljanja i faceroll-ovanja. Prvi dung je na 16om lvlu. Partiji se sastoje od 4 clana-2 dps,tenka i hilera. Raidovi pocinju od 8 ljudi kako sam cuo (nisam jos max lvl) i kazu da je neophodan i bard i slicne support klase...
Da rezimiram,igram je skoro mesec dana i i dalje sam odusevljen igrom,od mene preporuka. Ako resis da igras dodji na Moogle,nick Ironwill Cage.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku cages na korisnoj poruci:
Pile_glodje_kost (20.9.2013)