Prikaz jedne poruke
Stara 7.1.2015, 21:31   #8937
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Мир Божји, Христос се роди!

А сада, филмови...
Cloud Atlas

Одакле почети? Филм је, пре свега, ПРИЧА, радња, доживљај, а онда и осећај тог спектра приказаног. Фокус на екрану треба држати константно да би се све поклопило и разумело, што је теже, узевши у обзир трајање филма. Неке приче унутар филма су испреплетане, а неке раздвојене, али повезане...али да не идем у даље објашњење, јер је филм сам по себи детаљан и шаролик са својим исказом. Они који воле испреплетаност, скоро потпуну подређеност филма причи и интелект, онда је ово прави филм за вас. Ако нисте овај тип, ако вам је мозак “тежак” и ако сте за опуштање, онда правац Капетан Америка или нешто томе слично.
Оцена 8,5/10.

Silver Linings Playbook

Необичан филм са одличном глумом Купера (хаха лудак, али одличан глумац, ма шта ко говорио) и Лоренсове (неминовна будућност филма). Другачија радња него иначе, флуидно, веома гледљиво, препорука.
Оцена 7,5/10.

The Fountain

Један од најчуднијих филмова које сам икада гледао, а иако сам се трудио да разумем, неке ствари ни до краја филма нисам провалио. Филм тера да се размишља, није за опуштање и није за гледање, ако вам нешто одвлачи пажњу са екрана (јако светло, бука и сл). Елем, неће лећи свакоме и треба пажљиво пратити.
Оцена 7/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
ezenkiel (19.1.2015), Miki1987 (10.1.2015)