Prikaz jedne poruke
Stara 25.8.2018, 20:26   #60
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Single player gaming - mrtav?

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Ne razumem te najbolje, malopre se zalis da se igre pojavljuju u pre-alpha stanju i da im trebaju patchevi kako bi normalno radile, sad kazes da su patchevi nepotrebni i da ne cine igre boljim? Eto, nisam ispratio update istoriju Mass Effecta, Slaina i Dooma, pretpostavljam da patchevi jesu unapredili ove igre, bio bih veoma zacudjen kad bi ispalo da ih izbacuju samo da bi nervirali c64freaka

Ja sam odigrao mnogo igara koje su se pojavile tokom poslednjih nekoliko godina, ne secam se nijedne da je bila neigriva na launchu i nikad mi nije bio problem da sacekam 10ak sekundi da se igra updateuje. A ako te zanima na koji nacin odredjeni patch cini igru boljom, to mozes da izguglas...

Doduse, ja vecinom igram indie igre, mozda se ceka duze od 10ak sekundi za AAA naslove...
Pa eto to ti je bilo konkretno pitanje ,pusti google imas patch info u samim launcer_ima tako da nema potrebe samo procitas. Pod alpha podrazumevam da nije gotova igra dakle dobijes ljusturu i onda na kap placas dlc i te minorne update koji toboze popravljaju i dopunuju igru koja treba da je cela tako da umesto da platis igru i igras ti je platis 5x kroz dlc.

Ovo za update ok ako igras indie igre od po 100mb ali sta cemo kad mi za ARK dva puta nedeljno dodje patch od 4+ gb a u patch_u stoje gluposti tipa dmg na sekiri nije vise lupam 25 nego 23.9 mnogo osetno?

P.S. no mans sky,batman itd mnogo igrive na launch_u?
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke