Prikaz jedne poruke
Stara 25.11.2018, 3:15   #1335
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: nVidia Pascal

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Ma bez 120 Hz nema razgovora.

Elem, @Sajevac, sto pitas nas ima li smisla, pa valjda vidis da li ti kartica zavrsava posao ili ne? Ja recimo smatram da nema, obzirom da mi je grafika tu negde kao tvoja a realno u odnosu na prethodnu (960 gtx) u poslednjih 6 meseci sam igrao mozda dve igre u kojima bih mozda primetio razliku. U narednih godinu dana takodje znam otprilike sta cu igrati i za sve to je grafika te klase vise nego dovoljna (pricamo o max ili skoro max podesavanja).

Recimo trenutno igram fallout 3 goty, vanila ali nagruvana do maksimuma, 8xaa i 15af, 60hz zakucano. Posle toga New Vegas, za multiplayer For Honor, mozda malo Overwatch, za laganicu xcom ew, pa zatim xcom2 sa war of the chosen. Fallout 4 i na kraju Mass effect trilogija, witcher 2 i 3. Mislim da komotno mogu da preskocim ovu a mozda i jos dve generacije kartica.

Osim ako nisi u fazonu da kupis novu karticu, skidas svakog gpu zahtevnog pirata koji izadje da bi je benchmarkovao i prelazis na sledeceg. Ja bih na tvom mestu, a i na mom, pre razmisljao o novoj platformi,ima vajde od heksa a bogami i oktacora u ovim novijim igrama. Mada, dok ovi naslovi dodju kod mene na red, bice octa core za sve
Sve te igre koje si naveo (osim W3) je i 960 mogla da tera na 1080p@60. S obzirom da je najnovija iz 2015.

Mislim da je sledeca igra za koju se isplati eventulno upgradeovati kartu RDR2 ili Cyberpunk 2077. A do tada ce vec i 7nm i verovatno ce RTX 3060 da bude u rangu 1080ti za nekih 300e, bar je to neko moje ocekivanje za sledecu godinu, s obzirom na relativni neuspeh Touringa.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke